Wspieramy Twój biznes profesjonalnymi rozwiązaniami 

Nasi specjaliści są do Państwa dyspozycji: 

 Zadzwoń: 82 565-31-91, Napisz: boxplan@boxplan.pl

BOX-PLAN Kasy Fiskalne ONLINE Lublin Chełm Hrubieszów

BOX-PLAN

Znajdą Państwo u nas największy wybór kas fiskalnych ELZAB NOVITUS POSNET w dobrej cenie  w naszych oddziałach w Lublinie Chełmie oraz Hrubieszowie ( w tym ONLINE), wagi elektroniczne, czytniki kodów kreskowych, terminale płatnicze - Polska Bezgotówkowa - przez rok ZA DARMO!!!, podpis elektroniczny oraz kompleksowe wyposażenie dla firm. Idealne kasy fiskalne dla punktów handlowych, usług, kantorów i dyskotek oraz parków rozrywki od 2018 roku.

Do 01.07.2021 roku czeka nas obowiązkowa wymiana kas fiskalnych na kasy ONLINE dla fryzjerów i kosmetyczek, lekarzy, stomatologów, prawników, kancelarii prawniczych, usług budowlanych, fitness.

Kasy ONLINE kupisz w w oddziałach BOX-PLAN w Lublinie Chełmie oraz Hrubieszowie.

Teraz wszystkie kasy fiskalne i pozostałe urządzenia z naszej oferty

dostępne są w leasingu.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą szeroką ofertą dotyczącą kompleksowego wyposażenia sklepów w kasy fiskalne w Lublinie, Chełmie oraz Hrubieszowie, terminale płatnicze, podpis elektroniczny, sprzęt komputerowy, programy gotowe na JPK 2018 oraz inne urządzenia i elementy niezbędne do prowadzenia działalności handlowej i magazynowej.

Jesteśmy firmą istniejącą na rynku od 1995 roku co owocuje ogromnym doświadczeniem naszych specjalistów.

Od początku naszej działalności wyposażamy sklepy w kasy i drukarki fiskalne Elzab, Posnet, Novitus, Emar, oraz Aclas (Lublin, Chełm, Hrubieszów), terminale płatnicze, podpis elektroniczny, programy oraz różnego rodzaju sprzęt, akcesoria i inne niezbędne towary potrzebne do funkcjonowania sklepu. Obsługujemy firmy od województwa Mazowieckiego po Podkarpackie. Współpracujemy z firmą INSOFT i integrujemy systemy kasowo‑komputerowe na bazie programu PC Market i PC POS.

W naszej ofercie znajdą Państwo również programy dla firm InsERT, INSOFT, WAPRO, Novitus i inne.

Nasi klienci to członkowie różnych sieci między innymi "Lewiatan Razem", "Groszek", "Nasz Sklep" ale także w przeważającej ilości inne sklepy zarówno sieciowe jak i indywidualne. Nasza oferta to przede wszystkim wysokiej jakości produkty firmy ELZAB, której jesteśmy "Platynowym 1" partnerem.
Jako jedyna firma w województwie lubelskim i jedna z nielicznych w kraju posiadamy uprawnienia serwisu fabrycznego ELZAB a wymianę pamięci fiskalnej w kasie lub drukarce fiskalnej wykonujemy w ciągu jednego dnia roboczego.

Opinie o BOX-PLAN Przedsiębiorstwo Usługowo-Doradcze

Znajdziesz nas w Google+

Nasza strona używa plików cookies aby dostosować i ułatwić przeglądanie stron.